Nasze realizacje

OBRÓBKA CNC

​W procesie przygotowania detalu do frezowania wykorzystujemy jedne z najbardziej nowoczesnych systemów dostępnych na rynku:

  • CREO 2.0 (Pro/ENGINEER),
  • DELCAM,
  • ZW3D,

​​​Za pomocą tego oprogramowania konstruujemy wirtualne modele 3D detali, a następnie tworzymy programy obróbcze na te detale. 

Pracujący u nas doświadczeni inżynierowie bez problemu stworzą bryłę 3D na podstawie dostarczonej dokumentacji 2D, i gdy jest to wymagane - nadadzą jej odpowiednie użebrowanie, pochylenia odlewnicze, nadlewy oraz inne niezbędne detale składające się na końcowy produkt odznaczający się najwyższą jakością.

Oprzyrządowanie odlewnicze

Toczenie

W swojej ofercie zawarliśmy również usługi obróbki skrawaniem poprzez toczenie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace tokarskie w produkcji seryjnej oraz jednostkowej. Do realizacji Państwa zleceń z zakresu toczenia mamy do dyspozycji tokarki ze sterowaniem CNC oraz uniwersalne.


 

Park maszynowy

Proces frezowania CNC odbywa się na nowoczesnych frezarkach 3,4 oraz 5-osiowych, co daje nam możliwość wytwarzania detali o:

- długości do 2480 mm,

- szerokości do 1780 mm,

- wysokości do 800 mm.

Detale o większych gabarytach wykonujemy poprzez podział na mniejsze elementy a następnie sklejenie (żywice, tworzywa sztuczne, mdf) lub skręcanie w przypadku detali z metalu.

Projektowanie CAD/CAM

W procesie przygotowania detalu do frezowania wykorzystujemy jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku systemów CREO 2.0 (Pro/ENGINEER). Za pomocą tego oprogramowania konstruujemy wirtualne modele 3D detali, a następnie tworzymy programy obróbcze na te detale.
Pracujący u nas doświadczeni inżynierowie bez problemu stworzą bryłę 3D na podstawie dostarczonej dokumentacji 2D, i gdy jest to wymagane - nadadzą jej odpowiednie użebrowanie, pochylenia odlewnicze, nadlewy oraz inne niezbędne detale składające się na wysokiej jakości produkt końcowy.


 

Czekała

Czekała S.C.

Marcin Czekała & Teresa Czekała
ul. Sosnowa 55
64-100 Leszno, Polska
NIP: 697-19-37-149

 

 

Godziny otwarcia

pn.- pt. 07:00 - 17:00

sob. 08:00 - 15:00