Wagi elektroniczne

Nasza firma wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuje także urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz w wersji ocynkowanej. Istnieje możliwość wykonania dla Państwa według życzenia wag o innych wymiarach niż przedstawione w naszej ofercie.

Certyfikacja, legalizacja, wzorcowanie wag

  • Wagi samochodowe oferowane przez naszą firmę dostępne są w dowolnym wymiarze i tonażu. Wysoka jakość materiałów jest gwarancją trwałości.
     
  • Oferujemy Państwu także wagi inwentarzowe, dzięki którym przy czynności ważenia swojego inwentarza, oszczędzą Państwo wiele czasu i energii. Proponowane przez nas inwentarzowe wagi elektroniczne są niezwykle praktyczne dla właściciela i bezpieczne dla zwierząt.
  • W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne wagi przemysłowe. Doskonale posłużą przy wielokrotnie powtarzanych czynnościach ważenia ciężkiego sprzętu.
     
  • Wszechstronna i uniwersalna konstrukcja oferowanych przez nas wag pod mieszałki pozwala stosować je do wszystkich typów mieszałek produkowanych w Polsce.

Serwis wag

Na wszystkie nasze produkty udzielamy pełnej gwarancji oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Praktycznie od początku istnienia nasze produkty są w kręgu zainteresowania odbiorców zagranicznych. Nasze wagi elektroniczne wysyłamy na rynek niemiecki, a dzięki dynamicznemu rozwojowi i współpracy z naszymi dystrybutorami, produkcja na eksport z roku na rok staje się coraz mocniejszym filarem naszego przedsiębiorstwa.

Pomimo dużej ilości zleceń, staramy się być firmą elastyczną, gotową produkować wyroby odpowiadające nawet najbardziej nietypowym potrzebom Klienta. Właśnie dlatego każde nasze urządzenie może zostać udoskonalone według indywidualnych potrzeb klienta, zaś każde nietypowe zamówienie stanowi dla nas wyzwanie. Dzięki takim zamówieniom mamy możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

W naszym zakładzie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość produkowanych wyrobów. Wykonana przez nas waga samochodowa czy inwentarzowa jest gwarancją długich lat użytkowania.

W naszej firmie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na jakość produkowanych wyrobów.

 

Nasze wagi samochodowe, przemysłowe i inwentarzowe od lat służą w zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolnych w kraju i za granicą. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma rozwija się głównie dzięki rekomendacjom zadowolonych Klientów. Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w produkcji konstrukcji metalowych udało nam się zoptymalizować proces technologiczny, przez co nasze produkty są również konkurencyjne cenowo.

Czekała

Czekała S.C.

Marcin Czekała & Teresa Czekała
ul. Sosnowa 55
64-100 Leszno, Polska
NIP: 697-19-37-149

 

 

Godziny otwarcia

pn.- pt. 07:00 - 17:00

sob. 08:00 - 15:00